1 грудня 2016

8-го грудня відбудеться Всеукраїнська акція протесту під стінами Верховної Ради

8-го грудня відбудеться Всеукраїнська акція протесту під стінами Верховної Ради. Саме в цей день будуть розглядати бюджет та розглядатися законопроекти (№5130) які вносять зміни до деяких законодавчих актів.
Київська міська профспілка звернулася до Федерації профспілок з проханням конкретизувати вимоги щодо стипендіального забезпечення:

- при прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на
2017 рік» передбачити обсяг видатків на виплату академічних та соціальних стипендій відповідно до вимог статті 62 Закону України «Про вищу освіту»;

- відхилити законопроект за реєстр. № 5130, який скасовує гарантії щодо
розміру стипендіального фонду; кількості осіб, які мають право одержувати академічну стипендію; рівня мінімальної академічної стипендії.

Також сьогодні відбулося засідання Ради Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, на якій були присутні представники Профкому студентів НТУУ "КПІ".
Основні вимоги постанови ради, які стосуються студентства :
Вимагати від Верховної Ради України:
- відхилити законопроект за реєстр. № 5130, як такий що має антисоціальний характер і скасовує гарантії щодо розміру стипендіального фонду; кількості осіб, які мають право одержувати академічну стипендію; рівня мінімальної академічної стипендії тощо;

Вимагати від Кабінету Міністрів України:
- виконати вимоги ст.62 Закону України "Про вищу освіту" щодо розміру академічної стипендії та кількості осіб, які її отримують.

Закликаємо всіх вийти 8-го грудня на Всеукраїнську акцію протесту та відстояти ваші права!

Вимоги osovomu_g_v_vimogi_do_rezolyutsiyi_fpu

8-го грудня відбудеться Всеукраїнська акція протесту під стінами Верховної Ради