28 грудня 2016

Стипендія 2017!!! #КПІ Продовжуємо працювати у МОН

Стипендія 2017!!! #КПІ
Завтра продовжимо доопрацювання "Порядку нарахування стипендії" в МОН. Наша позиція: 1. чітко прописати відсоток стипендіатів (не менше 43%). МОН не хоче вказувати відсоток. 2. не обмежувати % відмінників (МОН обмежує 2%) 3. рейтинг не тільки по спеціальностям, а й факультетам (однакові спеціальності) і курсам. 4. відмінити механізм невиплати стипендій (за правопорушення)
...інші (А Гавргушкевич)

Кабінет Міністрів України з подальшим доопрацюванням прийняв Постанови, якими визначається порядок виплати академічних стипендій у 2017 році. Документи були проголосовані сьогодні, 28 грудня, на засіданні Уряду.

Міністерству освіти і науки України дано доручення, за участі Мінсоцполітики та Мінфіну, доопрацювати пропозиції студентства щодо механізму виплати академічних стипендій, які були озвучені на зустрічі Прем`єр-міністра Володимира Гройсмана із студентським активом у НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» в п’ятницю, 23 грудня.

Засідання робочої групи за участі представників студентської громади відбудеться 29 грудня. На ній розглянуть питання щодо Положення про позбавлення стипендій, унормування роботи стипендіальних комісій, встановлення відсотку студентів, які отримуватимуть академічні стипендії, а також щодо складання рейтингових списків не лише за спеціальностями, а й за структурними підрозділами ВНЗ тощо.

Стипендія 2017!!! #КПІ Продовжуємо працювати у МОН
Розділ "Коментарі" на сайті Профкому студентів НТУУ «КПІ» не модерується, тому контролюйте себе самі. Надсилаючи коментар, не ображайте авторів та героїв публікацій, не вживайте лайки, поважайте один одного. І пам’ятайте - Ви студенти «Країни КПІ».

Alla — 05.01.2017 12:53

Кабмин забрал социальные стипендии у детей-инвалидов. Эти деньги идут у детей с особенными потребностями на лекарства и чтобы покушать хотя бы один раз в день. У многих таких детей в семье одна мать - крутится на подработках, поскольку на хоршую работу её никогда не возьмут (даже стремя дипломами) - надо всё время быть возле такого ребёнка.... Изощрённый ГЕНОЦИД. http://interfax.com.ua/news/economic/393722.html Хочу також наголосити на неможливості зменшення суми стипендій для дітей інвалідів оскільки, як правило, вони фізично не в змозі заробити академічну стипендію через свої фізичні вади. А прийнятям рішення про урівняння в правах дітей інвалідів до здорових дітей держава порушує велику кількість нормативно-правових актів відносно захисту прав інвалідів.

*** А чого Ви зараз тут створюєте диванні війська - де були ці студенти, коли організовували акції, мітинги тощо? Сиділи на дивані та чекали, щоб за них вирішили питання. Студентам непотрібна була стипендія, студентам - всеодно. А тепер, коли ситуацію вже не змінити - почали кричати та щось вимагати. Смішно.