24 січня 2017

Нарада по стипендіям

Сьогодні відбулась трьох годинна робоча нарада з приводу формування рейтингу та стипендій.
Спробуємо коротко описати нові зміни та до чого прийшли:
1) Підвищену стипендію будуть отримувати студенти які потрапили в 5% найкращих по рейтингу, в яких середній бал вище 85, а бали з усіх предметів не нижче 75.

2) Рейтинг буде формуватися за таким порядком: факультет-курс-спеціальність-спеціалізація.

3) Стипендію будуть отримувати менше ніж 40% студентів бюджетників денної форми навчання, оскільки стипендіальні комісії мають забезпечити певний фонд непередбачуваних ситуацій (студент повернувся з академ. відпустки, студент здав сесію по індивідуальному графіку і вийшов на стипендію, студент повернувся з програми мобільності і т.д.), а також, при 5% студентів що будуть отримувати підвищену стипендію також зменшиться кількість стипендіатів.

4) До рейтингу НА НАСТУПНІЙ СЕСІЇ будуть враховуватись бали з усіх навчальних предметів окрім позакредитних (ФП).

5) Якщо у декількох студентів однаковий середній бал, але не всі потрапляють до 40% рейтингу, то пріоритет буде надаватися в наступному порядку:
- тому у кого більша сума балів за академічну складову;
- тому у кого вища сума балів за екзамени;
- тому у кого вища сума балів за курсові;
- тому у кого вища сума балів за диференційовані заліки;
- тому у кого вища сума балів за заліки.

Нарада по стипендіям