25 січня 2017

Соціальні стипендії: Мінсоцполітики підготувало чергові зміни

З 01.01.2017 набрав чинності Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів, затверджений постановою КМУ від 28.12.2016 № 1045. Однак Мінсоцполітики вже розробило проект чергових змін до цього порядку.

Проектом до переліку студентів (курсантів), які мають право на соціальні стипендії, додано, зокрема:

осіб, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вишів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей; дітей-інвалідів та осіб з інвалідністю І-ІІІ групи;

студентів із сімей, які отримують допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III.

Студентам (курсантам) вишів, які мають право на отримання соціальної стипендії і набувають право на отримання академічної стипендії, надається один вид стипендії за їх вибором. Дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, а також студентам (курсантам) вишу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, може виплачуватись одночасно соціальна стипендія і академічна стипендія.

За інформацією сайту Федерації професійних спілок України

з сайту ГОЛОВБУХ:БЮДЖЕТ