На головну Написати нам Пошук
 
13 серпня 2017

Поселення та інше (ОНОВЛЕНО)

Поїзні для тих хто не встиг замовити - питання вирішується, додаткова інформація буде розміщена на ресурсах.

Листи-запрошення будуть розсилатись на наступному тижні - 14-18 серпня (якщо Ви невірно вказали адресу на конверті, або у Вас конверт був без марки, або марка менше 4 грн - листа не чекайте).

У гуртожитки студентів 1го курсу селять на вільні місця закріплені за факультетами. (гуртожитки http://studprofkom.kpi.ua/gurtojitok). Виняток - для рідних: у такому випадку потрібно написати заяву на ім"я голови з поселення (декан факультету), куди плануєте переселятись, підписати у свого голови, потім у іншого голови, потім у директора студмістечка і отримати новий ордер на поселення. Заява у довільній формі з вказанням причини надання іншого місця для проживання. (підтверджуючі документи).

ПОСЕЛЕННЯ - ВИКЛЮЧНО з 28 СЕРПНЯ 2017 року. Студентам 1го курсу бажано їхати за датами, які вказано у виклику. Якщо всі першокурсники приїдуть 28 серпня - ви просто будете всі стояти у величезних чергах і не встигнете поселитись.

Перепустки для старшого курсу будуть розблоковано - 24 серпня, але адміністрація не буде працювати у вихідні дні, отже. якщо у Вас немає ключів/перепустки - до гуртожитку Ви не потрапите.

Якщо студент бажає поселитися раніше, то він має прибути до гуртожитку до 23.08.2017р., написати заяву на поселення, сплатити за проживання і тоді перепустка буде розблокована з дати поселення.

Кімнати розподіляють заздалегідь, і вони вже вказані у ордері. Вибрати собі місце - не можна.

Гуртожитки коридорного типу - 1.3.4.6.7.8.9.11 (1й поверх).12.13.14, всі інші - блочного. http://studprofkom.kpi.ua/gurtojitok

Положення про оплату тут http://studprofkom.kpi.ua/oplata2017 Оплата за гуртожиток - з моменту перебування у гуртожитку. Стосовно субсидій - інформація буде пізніше, але оформити раніше її ніж ви заселитесь - неможливо.

Для 1го курсу з собою брати потрібно те, що Вам необхідно для життя. Але спершу дізнайтесь, що вже є у кімнаті (рішення приймате всіма жителями кімнати, щоб не вийшло по 4 холодильника).

Стипендія для 1 та 5го курсів - рейтинги будуть після 10 вересня. нарахування відбувається за тими самими критеріями. що і всім іншим, єдине - дивляться на бали вступу. http://studprofkom.kpi.ua/292

Сімейні студенти - інформація тут http://studprofkom.kpi.ua/family

Сторонні студенти (не КПІ) - гуртожитки КПІ, лише для студентів КПІ

Як згадаю ще щось, допишу :)))

Поселення та інше (ОНОВЛЕНО)
Додати коментар
Введіть Ваше ім’я
Введіть E-mail

Введіть коментар

 ←  назад© Профком студентів НТУУ "КПІ"
Профспілка працівників освіти і науки України.
Всі права захищені законодавством України.