На головну Написати нам Пошук
 

Новини з по

Видача поосвідчень у басейн.
29 листопада 2016

Видача посвідчень для безкоштовного відвідування БАСЕЙНУ відбудеться 30 листопада з 17.00 до 19.30 у 8 кабінеті профкому студентів
Все про відвідування можна прочитати тут: https://vk.com/topic-23661674_32447052
Нагадуємо, що для відвідування треба обов"язково забрати своє посвідчення - інакше вас не внесуть в список на відвідування. Можна когось відправити замість себе - якщо не виходить забрати.
Добре вам поплавати)
#КПІ #КПИ #КПІбасейн

Все йде за планом. Сесія не переноситься!!! #КПІ
28 листопада 2016
Сесія не переноситься!!! #КПІ
Тільки що відбулась зустріч ректора з головами Профкому студентів, Профкому співробітників (В.І. Молчанов) Студентської ради та Студентської ради студмістечка з питання організації навчального процесу. Враховуючи необхідність забезпечення нормальних умов для здачі сесії і не допущення зниження якості підготовки студентів, а також враховуючи думку студентів https://vk.com/studradakpi?w=wall-901862_16970, прийнято остаточне рішення ""Не змінювати графік навчального процесу"!!! http://kpi.ua/files/calendar_2016-2017.pdf
#КПІ #КПИ #сесія
 
28 листопада 2016

php3qd5yg2xir

 

Терміново!!! Для всіх студентів #КПІ, у кого закінчується термін дії платіжних карток Креді Агріколь у листопаді - звернутись у відділення банку на пр. Перемоги 29 для заміни картки. У іншому випадку - ви залишитесь без стипендії.

5 категорій громадян, серед яких учасники бойових дій та діти загиблих в АТО, отримають державно-цільову підтримку для здобуття професійної та вищої освіти (МОН)
24 листопада 2016

Уряд затвердив Порядок та умови надання державної цільової підтримки для 5 категорій громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти, що надаватиметься їм протягом навчання. Відповідну постанову було затверджено сьогодні, 23 листопада, на засіданні Кабінету Міністрів України.

“Це дуже важливий проект постанови, який ми  досить довго узгоджували, але він нарешті врегульовує умови надання державної цільової підтримки для цих вразливих категорій громадян. Зокрема,  це пов’язано з безоплатним навчанням, надання безкоштовних комплектів підручників тощо”, - наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Підтримка надаватиметься: 

1) особам, що визнані учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

  2) дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

  3) дітям, які віднесені до осіб, зазначених в абзацах четвертому-восьмому та чотирнадцятому пункту 1 частини першої статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

  4) дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти або помер) внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

  5) дітям, що зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

 

Джерело та деталі на сайті МОН

Інформаційний лист стосовно переіменування КПІ
24 листопада 2016

Шановні колеги, доводимо до Вашого відома, що 21 листопада 2016 року НТУУ «КПІ» офіційно зареєстровано, як

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

До уваги:

  1. Офіційна повна назва університету – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (англійська мова – National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”).

 2. Офіційна скорочена назва – КПІ ім. Ігоря Сікорського (англійська мова -Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute).

 Детальна інформація про юридичну особу з Єдиного державного реєстру (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch) за ідентифікаційним кодом юридичної особи 02070921

Стосовно довідок про працевлаштування
24 листопада 2016
Довідки про працевлаштування студентів 6-го курсу вимагати не мають права!!! #КПІ
НАГАДУЄМО :
1. Вимагати від студента довідку про працевлаштування жодним чином ні на кафедрі ні в деканаті не мають права
2. Персональну відповідальність за працевлаштування несуть декан, завідувач кафедри
3. Якщо студент працевлаштовується сам, то дійсно може принести довідку (добровільно) з місця роботи, куди його візьмуть по закінченню навчання
4. Якщо студент не приніс такої довідки кафедра зобов"язана працевлаштувати його
Читайте доки http://studprofkom.kpi.ua/work. Давайте читати співробітникам, які від Вас вимагають.
В разі порушення ваших прав звертайтесь до профбюро Вашого факультету чи до Профкому студентів!!!
 
24 листопада 2016

У нас стартує новий розіграш!
Цього разу це - 2 квитки на концерт ГРОТа в КИЄВІ | Nivki-hall , який відбудесься 25 листопада о 20.00 у вищезгаданому Nivki-hall
Умови цього разу ще простіші: просто роби репост і підписуйся на наш паблік.
Двох переможців назвемо 25 листопада о 12.00
#КПІ #КПИ #ПСКПІ #ГРОТ

tnjwtrd-ix0

Смена карточек Альфа банка та Креди Агриколь
24 листопада 2016

У кого в ноябре заканчивается срок действия карты Альфа банка и Креди Агриколь могут произвести обмен в фое ЦКМ НТУУ #КПИ 24.11.2016 года с 11:00.

Стосовно зміни графіку навчального процесу. Попередня інфа
23 листопада 2016

Стосовно вчорашньої інформації на пабліку КНУ.
На сьогодні у #КПІ не було ніякої схожої інформації. Сьогодні Перший проректор та головний бухгалтер уточнюють інформацію у МОН з цього приводу. Як тільки буде отримана точна інформація з офіційним документом, у #КПІ будуть приймати відповідні міри. Ми викладемо всю інформацію, як тільки вона надійде.

Боротьба за стипендію триває
17 листопада 2016
Стипендія 2017. Проміжні результати роботи нашої Профспілки з органами державної влади. Нагадаємо-позиція Мінфіна і попереднє закладання в бюджет- до 15 відсотків стипендіатів!!! #КПІ
Академічну стипендію повинні отримувати 50% студентів, - Лілія Гриневич

Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час Парламентських слухань на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні».

«Ми змінюємо підхід до виплати стипендій студентам. Ми переходимо до підвищення стипендій, приводячи їх розмір до анонсованого у Законі України «Вищу освіту» - на рівні прожиткового мінімуму починаючи з підвищених стипендій», - наголосила вона.

Лілія Гриневич пропонує, щоб мінімальна стипендія збільшилась із 825 грн до 1100 грн. Підвищена буде складати 1600 грн, а для тих, хто навчаються на фізико-математичних і педагогічних спеціальностях – 1400 грн, тому що це повинно стати засобом мотивації для навчання студентів на цих спеціальностях.

Міністр просить перенести частину коштів запланованих для виплати соціальних стипендій у наступному році на виплату академічних стипендій. За її підрахунками перенести необхідно 1.4 млрд грн. У цьому випадку можливо забезпечити озвучене підвищення стипендій та не буде значного скорочення кількості осіб, які її отримують.

«Отримувати стипендію у цьому випадку будуть 50% студентів. Також ми пропонуємо запровадити рейтингову систему для призначення стипендій, щоб не призначати і далі її тим, хто вчиться на 3 та 4. При цьому вищий навчальний заклад може додавати до цієї системи власні критерії, які будуть затверджені вченою радою та погоджені зі студентами», - зазначила міністр освіти.

За мат.: http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/9722-akademichnu-styp..

#StudProfkomUA #студент #АПОС #профком #стипендія
Щодо Всеукраїнської акції протесту профспілок 17 — листопада
16 листопада 2016

Федерація профспілок України повідомляє, було прийнято рішення про проведення Всеукраїнської акції профспілок 17 листопада 2016 року - в день розгляду проекту державного бюджету на 2017 рік.
Однак, учора, 14 листопада, стало відомо про розгляд бюджету в період 6-9 грудня ц.р. Крім того, не завершено тристоронні консультації по законопроекту №5130 щодо реформи системи оплати праці, сьогодні Комітет ВРУ з питань соціальної політики за участі соцпартнерів розгляне можливість внесення його на голосування.
Беручи до уваги зазначене, загострення політичної ситуації, застереженням правоохоронних органів та Служби безпеки України, що надійшло на адресу ФПУ, про розгортання у м. Києві широкомасштабних акцій протесту, з можливими провокаціями і загрозами життю і здоров’ю громадян, 15 листопада п.р. відбулася нарада керівників всеукраїнських профспілок, на якій розглянуто питання, щодо проведення запланованої акції профспілок. На нараді обговорено питання безпеки учасників акції, складнощі і обмеження які виникли у м. Києві у зв’язку політичною ситуацією і погодними умовами. Окремо було акцентовано увагу чи досягнуть профспілки реальних результатів від проведення акцій в умовах що склалися. Враховуючи вищезазначене більшість учасників наради висловили позицію, щодо перенесення акції і проведення її в дні розгляду Державного бюджету та провести негайно зустріч профспілок з Головою Верховної Ради України і керівниками депутатських фракцій. З відповідною заявою щодо позиції Федерації профспілок України виступить Голова ФПУ.

За матеріалами ФПУ

 
1 листопада 2016

qsxathoo21u

Сьогодні під стінами ВР та КМУ відбулася масова акція протесту проти антисоціальної та антиконституційної політики уряду, організована Київською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України. Профком студентів НТУУ "КПІ" разом з іншими освітянами столиці (студентство, вихователі, вчителі, педагоги) взяли активну участь у цій акції.

Від нашої організації виступила студентка #ФТІ Мирослава Стремецька, яка ще раз підкреслила недопустимість звуження фінансування академічних стипендій, зменшення вчительських зарплат, безпідставного збільшення тарифів та застерегла владу від необдуманих дій по відношенню до студентів.

В результаті відбулась зустріч Прем'єр-міністра України В.Б. Гройсмана з головою Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки О. М. Яцунем. Детальніше про результати перемовин ми повідомимо пізніше.

Резолюція з нашими вимогами закріплена нижче.
#КПІ #КПИ #студенти #стипендія #тарифи #StudProfkomUA
© Профком студентів НТУУ "КПІ"
Профспілка працівників освіти і науки України.
Всі права захищені законодавством України.