На головну Написати нам Пошук
 

Новини з по

Бесейн. Встигни отримати посвідчення.
29 березня 2017

Видача посвідчень для безкоштовного відвідування басейну відбудеться в п"ятницю, 31 березня у 8 кабінеті профкому студентів (вул. Борщагівська 144а) з 16.00 до 17.30.
Нагадуємо, що, якщо вам не виходить забрати в цей час - за вас може забрати хтось інший. Якщо не виходить і так - то пишіть в приват.
Детальніше про базкоштовний басейн - тут: https://vk.com/topic-23661674_32447052
#КПИ #КПІ #КПІспорт

 

Стипендія. Березень.
23 березня 2017

Гарні новини по стипендії.

Процес пішов. Вже штампують академічну і харчування сиротам.

На підготовці соціальна - друкують відомості, готують платіжки. До кінця тижня, максимум пн-вт все буде :)

Увага. Призов! Квітень-Травень!
22 березня 2017

Сьогодні з ініціативи представників Солом'янського РВК пройшла зустріч студентського активу з його представниками, зокрема із заступником військового комісара Юрієм Шевчуком. Основні тези:
• Призов починається 1 квітня
• Нагадуємо що строкова військова служба триває 1,5 роки, під призов підпадають громадяни від 20 до 27 років
• Приблизно 350 студентів КПІ втратили право на відстрочку
• Декілька днів тому була запроваджена нова система електронного реєстру призовників, але коли вона запрацює поки невідомо
• Працівники РВК сповнені ентузіазму щодо співробітництва зі студентами. Вони щиро сподіваються на відповідальність та порядність призовників — якщо хоча б 10-20% студентів які втратили відстрочку честно прийдуть до воєнкоматів — оперативних заходів (відвідування гуртожитків, корпусів тощо) застосовуватися не буде
• Проректор П.О. Киричок, який теж був присутнім на зустрічі, висловив надію на те що співробітники РВК будуть йти назустріч студентам шостого та четвертого курсів, яким потрібно захистити диплом.
• Представники комісаріату підкреслили, що підтримують законодавчу ініціативу надавати студентам відстрочку на весь період навчання (Профком студентів направляв відповідні листи в Міністерство оборони та головам парламентських фракцій) та наголосили що провели значну роботу над принципами своєї діяльності відносно студентів (щодо яких Профком ще два роки тому вимушений був направляти листи в РВК)
• Заступник військового комісара підтримує громадський контроль за процесом вручення повісток на території університету з боку представників студентів і висловив своє бачення щодо організації цього контролю вже в часі найближчого призову

Атестація
21 березня 2017

Інфа з засідання заст. деканів
У цьому семестрі буде лише одна атестація з 24 квітня по 29 квітня
По дисциплінам які читають раз на два тижні атестація почнеться 17 квітня

 
20 березня 2017

Гарні новини!
Після консультацій юридичного відділу ППОС з працівниками відділу субсидій Солом'янської РДА ми з'ясували, що громадяни, які проживають в гуртожитках КПІ за направленням, також мають право на отримання субсидії, хоча для них процедура отримання буде дещо відрізнятися.
Студент може подати заяву на поселення як у КПІ, так і безпосередньо у відділ субсидій РДА (до заяви обов'язково додається угода на проживання).
Так чи інакше студент має особисто скласти там акт про поселення. Якщо студент має статус внутрішньо переміщеної особи — він надає справку яка це підтверджує, якщо ні — копію сторінки паспорта з пропискою, тоді працівники відділу відправляють запит для перевірки чи не отримує студент ще одну субсидію.
Також не забувайте підкреслювати нижченаведені (на фото) рядки в заяві.

Наказ про встановлення нових розмірів стипендії
17 березня 2017

Про встановлення розмірів стипендії студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського

4-29 10.03.2017

Привітання з 8 березня від Профкому студентів НТУУ «КПІ»
8 березня 2017
Стипендія не світить навіть відмінникам. Голос України
3 березня 2017

За новою системою нарахування стипендій навіть круглі відмінники не завжди можуть їх отримати. Про це "Голосу України" розповіла заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, голова профкому студентів і аспірантів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Ольга Чабанюк. - Загальна сума, передбачена в бюджеті на стипендії, значно зросла. Але саме за рахунок соціальної складової, тобто виплат д... http://www.golos.com.ua/news/50000

Інформація про стипендію. Частина 2.
2 березня 2017

Вчора було отримано паспорт від МОН.

Отже,

сьогодні (02.03) повезли платіжки у казначейство, а це означає, що

завтра отримають стипендію АСПІРАНТИ

пройдуть виплати по ХАРЧУВАННЮ ДЛЯ СИРІТ

Стосовно соціальної стипендії всім іншим (АТО, малозабезпечені тощо)  фінансування ще відсутнє. Кошти від Мінсоцполітики не надходити. Точної дати сказати не можуть, бо кошти можуть надійти будь-якого дня. ЕПІ підготували і передали всі документи до Солом"янського району.
© Профком студентів НТУУ "КПІ"
Профспілка працівників освіти і науки України.
Всі права захищені законодавством України.